RSS

Ndahet çifti Bloom-Kerr

25 Oct

bloom-kerrOrlando Bloom dhe Miranda Kerr janë ndarë pas 3 vitesh martesë dhe 6 vite lidhjeje. Lajmin e ka konfirmuar për ‘E! News’ një përfaqësues i aktorit britanik. 

Siç është e zakonshme në këto raste, çifti është ndarë “në mënyrë miqësore”.

“Pavarësisht përfundimit të martesës, ata vazhdojnë ta duan, mbështesin dhe respektojnë njëri-tjetrin”, lexohet në komunikatën e përfaqësuesit të Bloom./ Top Channel

 
Leave a comment

Posted by on October 25, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: