RSS

Tuna dhe Geti së shpejti me hit të ri

25 Oct

tuna_getoarKëngëtarja shkupjane Tuna pritet të ketë një bashkëpunim të suksesshëm me reperin kosovar Geatoar Selimi.

Ky lajm është bërë i ditur nga mediat kosovare të cilat shkruajnë se kënga ka përfunduar fazën e incizimit dhe pritet të jetë një sukses i vërtetë.

Megjithatë nga palët respektove ende nuk bëhet asgjë e ditur.“Nuk ka diçka konkrete në këtë aspekt. Edhe pse Geti e Tuna kanë biseduar për një duet të mundshëm, ende nuk kanë punuar diçka.

Në studio kohë pas kohe punojnë bashkë, po që tani për tani nuk ka diçka konkrete që do të vijë nga këta dy artistë”, është shprehur për mediat kosovare menaxheri i reperit, Dekorim Sahiti.

Bashkëpunimi më i fundit i këngëtares Tuna Sejdiu ka qenë kënga “Fenix”, e cila ka ardhur së bashku me reperin Cozman duke e kthyer këtë këngë në një hit të periudhës së verës.(ina,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 25, 2013 in News

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: