RSS

I stresuar nga beqaria, kinezi pret penisin

30 Oct

pekinnnn-2910Një 26-vjeçar, i stresuar nga fakti që vazhdonte të ishte beqar prej shumë kohësh, në një moment dëshpërimi preu penisin, të konsideruar prej tij si të panevojshëm.

Menjëherë i penduar pas ngjarjes, When Yang Hu vrapoi drejt spitalit më të afërt me dhimbje të forta dhe hemoragji të vazhdueshme, por nga nxitimi kishte harruar të merrte me vete organin e shkëputur nga trupi.

Duke i bërë të qartë që nuk kishin asnjë “pjesë rezervë”, mjekët i kërkuan të riut që të tregonte shtëpinë e tij dhe që dikush të sillte me urgjencë organin, në mënyrë që ta ribashkonin me trupin.

Ndonëse një mik i 26-vjeçarit rendi në shtëpi dhe solli brenda disa orësh penisin në spital, mjekët kostatuan se organi kishte kaluar shumë kohë pa u furnizuar me gjak dhe se nuk ishte më funksional.

Në këto kushte, doktorët u detyruan të mbyllnin plagën për të ndaluar hemoragjinë pa realizuar ribashkimin e penisit.

Një moment çmendurie, tashmë Yang Husë me siguri do t’i kushtojë perëndimin edhe të atyre pak shanse që kishte për t’i dhënë fund beqarisë disa-vjeçare. / Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 30, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: