RSS

Ngacmon seksualisht një femër në autobus, rrihet nga burri i saj

13 Nov

Foto ilustruse

Foto ilustruse

Policia e Gramshit ka bërë të mundur arrestimin e 37 vjeçarit Flamur Nasufi, nga fshati Trashovicë e Gramshit. Ditën e djeshme në autobusin e udhëtarëve të linjës Elbasan-Gramsh, 37 vjeçari ka ngacmuar seksualisht 30 vjeçaren me iniciale M.H, banuese në Gramsh. Por përballë kësaj situate ka reaguar bashkëshorti i gruas së dhunuar, me iniciale I.H i cili goditi me sende të forta Flamur Nasufin, duke marrë hak për nderin e së shoqes, çka bëri që edhe ai të procedohet penalisht. Lidhur me këtë ngjarje, materialet i kaluan Prokurorisë së Elbasanit për veprime të mëtejshme për veprat penale “Vepra të turpshme dhe plagosje e lehtë me dashje.(noa,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 13, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: