RSS

Rita Ora Alivanoset ne Miami

19 Nov

ffn-image-51265685-ffn-set-60072270Rita Ora eshte shtruar në spital pasi eshet alivanosur ne Miami gjate xhirimeve te Trailer te linjes se veshjeve te Madonnes,Material Girl njofton DE.

Para xhirimeve Rita kishte shkruar ne llogarin e saj ne Twitter se eshte shume e emocionuar per xhirimet dhe diten qe do te kaloj ne Miami.

22 vjecarja Rita eshte derguar ne qendren spitalore  Mount Sinai te Miamit per shkak te lodhjes dhe dehidrimit/Tupani

Ju sjellim fotot

ffn-image-51265636-ffn-set-60072267

108881pcn-ora

rita-ora

spl652727-006

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 19, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: