RSS

Angelina Jolie i dhuron Pittit një ishull për Ditëlindje

26 Nov

angelina-jolieMe 18 dhjetor Brad Pitt-i do te festoje 50 vjetorin e tij dhe Angelina ka vendosur t’i beje një dhurate te jashtëzakonshme, simbolike dhe mjaft te shtrenjte.

Sipas Mirror, aktorja i ka blere te dashurit te zemrës një …ishull, por ky i fundit ka nje veçanti: është ne forme zemre. Petra Island ndodhet rreth 90km ne veri te New York-ut. Ne këtë parajse ndodhet edhe një rezidence e krijuar nga arkitekti Frank Loyd Wright, i cili është i preferuari i Brad-it.

“Qe kur Angi ka mësuar se ishulli ishte ne shitje, ka shkuar e ka vizatuar dhe është impresionuar. Shtëpia është perfekte dhe ai është vendi ideal për te kaluar një pjese te kohës me familjen apo si çift. Ishulli është privat dhe forma qe ai ka do te thotë shume për Brad-in. Cili është çmimi? 15 milion euro.”

Ne fakt Brad-i dhe Angelina nuk janë te paret qe kane nga nje idhull si rezidence. Mund te përmendim  edhe Johnny Depp-in, Beyonce dhe Jay-Z, etj.(ikub,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 26, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: