RSS

Jam shqiptare bija e shqiptarit, jam motra e Adem Jasharit

28 Nov

Supermodelja shqiptare Emina Cunmulaj, e cila shfaqi imazhin e bukurisë shqiptare në të gjithë botën, edhe pse prej kohësh jeton dhe vepron në SHBA, asnjëherë nuk e ka harruar origjinen e saj.

Këtë më së miri e spjegon një “tweet” i saj, ku në prag të festës kombëtare të 28 Nëntorit ku ajo ka shkruar: “ Jam shqiptare, e bija e shqiptarit, jam motra e Adem jasharit”, duke postuar më pas edhe këngën e këngëtares Mirhrije Braha, me po të njejtin titull.

Këtu mund të dëgjoni edhe këngën e Mihrije Brahës, të cilën e ka sygjeruar Emina për fansat e saj.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 28, 2013 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: