RSS

Paul Walker, edhe në serinë e 7 të “Fast & Furious”

04 Dec

walker1
Vdekja tragjike e Paul Walker, protagonistit të pesë prej gjashtë episodeve të “Fast & Furious” ditën e shtunë, mund të mos e pengojë të ndjerin që të marrë pjesë në serinë e shtatë të filmit.

Paul dhe protagonistët e tjerë pritet të riktheheshin brenda kësaj jave në xhirime për të nisur filmimet e pjesës së shtatë.

Megjithatë, aktori nuk ia doli të ishte proganist i një serie më shumë, pasi jeta e tij u ndërpre në moshën 40-vjeçare në një aksident rrugor, në të cilin mbeti viktimë edhe një mik i afërt që po drejtonte automjetin.

Pavarësisht kësaj, studiot “Universal”, të cilat kanë në pronësi xhirimet e filmit, po planifikojnë që të bëjnë të mundur përfshirjen në disa sekuenca të Walker në serinë e shtatë ose të paktën përfshirjen e tij në skenar.
“Hollywood Reporter” zbuloi se regjizori dhe producenti James Wan mbajti një video-konferencë me prodhuesit e tjerë të filmit dhe i kërkoi “riformulimin e skenarit, për të bërë të mundur përfshirjen e Walker në një mënyrë të respektueshme pas vdekjes së tij”. (topchannel)
paulwalker

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 4, 2013 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: