RSS

VEVO njofton Top 10 Videot më të shikuarat të vitit 2013

06 Dec

VEVO ka njoftuar  Top 10 Videot më të shikuarat  të vitit 2013 dhe nuk eshte çudi e madhe se Miley Cyrus udheheq listen me videot me te shikuara te vitit, Ajo me hitin e saj “Wrecking Ball” udhëheq listën ne VEVO -per nga videot më të shikuara të vitit . Ajo grumbulloi  mbi 371,000,000 milion  shikime , ne numrin #2 eshte edhe video tjeter e saj   “We Can’t Stop,”
Një vit i madh ishte edhe për Rihanna që vendosen dy Video  në listen e top 10 ne VEVO

Top 10 Videot ne VEVO për vitin 2013 janë :
1. Miley Cyrus “Wrecking Ball”
2. Miley Cyrus “We Can’t Stop”
3. will.i.am/Britney Spears “Scream and Shout”
4. Rihanna “Diamonds”
5. Katy Perry “Roar”
6. Pink “Just Give Me a Reason
7. Robin Thicke “Blurred Lines
8. Rihanna “Stay”
9. Naughty Boy “La La La
10. One Direction “Kiss You”

Image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 6, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: