RSS

Justin Bieber: Tërhiqem nga muzika

18 Dec

bieber-radioJustin Bieber ka thënë se do të tërhiqet nga muzika. Në një intervistë për një radio amerikane, këngëtari 19-vjeçar ka dhënë lajmin më të hidhur për të gjitha adoleshentet kudo në Botë. 

“Pas albumit të ri që do të dalë javën e ardhshme, do të tërhiqem nga muzika. E kam vendosur”, tha Bieber.

Edhe pse në fillim dukej tepër i vendosur, Bieber shtoi se nuk e ka ndarë plotësisht mendjen: “Dua të rritem si artist dhe do të bëj pushim në mënyrë që të piqem.”

Gjithsesi, një burim pranë Justin Bieber tha për TMZ se këngëtari po bënte shaka dhe se nuk do të “dilte në pension” kaq shpejt./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 18, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: