RSS

“Aleanca” e femrave të mashtruara (Traileri )

20 Dec

kateupton1Kate Upton, Cameron Diaz dhe Leslie Mann janë bashkuar në “The Other Woman”, një komedi romantike ngjarjet e së cilës rrotullohen rreth tyre dhe aktorit Nikolaj Coster-Waldau në rolin e Mark, një mashkull “tradhëtar serial”. 

Leslie Mann luan rolin e bashkëshortes së Mark, Cameron atë të një juristeje të mashtruar prej Mark dhe Upton rolin e “vajzës së nxehtë” e përfshirë në aventurë me Mark. Kur tre femrat njihen me pabesitë e tij, ngrenë një aleancë të pashembullt dhe vendosin të hakmerren ndaj tij.

Traileri i filmit që drejtohet nga Nick Cassavetes ka dalë, ndërsa premiera e tij në kinematë amerikane është caktuar për më 25 prill.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 20, 2013 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: