RSS

Tuna shpallet “Personazhi i Vitit 2013″ në muzikë!

20 Dec

f1_19-tun-balline-te-showbiz1387472806Altuna Sejdiu, më e njohur me emrin Tuna, e cila arriti të marrëë miliona klikime në YouTube me këngën e saj “Fenix”, duket se po lë pas një vit shumë të suksesshëm.

Ajo është shpallur “Personazhi i Vitit 2013” nga programi i “thashethemeve” “Prive” në Klan Kosova.

“Fenix” e bëri Tunën që këtë vit të kishte një agjendë mjaft të ngjeshur me koncerte, si dhe të njihej përfundimisht “Zogu ma i mirë prej krejtve.”

“Faleminderit për dashurinë dhe respektin Klan Kosova & Prive. Personazhi i Vitit 2013”- shkruan Tuna në Instagram, ku dhe ka postuar fotografitë bashkë me Kupën që ka marrë me këtë rast.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 20, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: