RSS

Rita Ora “nxeh” Krishtlindjen

25 Dec

rita-krishtlindjeRita Ora e kaloi mes miqsh mbrëmjen e 24 dhjetorit dhe ashtu siç është bërë e zakonshme nuk harroi fotot e nxehta për t’i uruar festat e fundvitit të gjithë fansave të saj që e ndjekin në rrjetet sociale. 

Në foton e parë, këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova pozon me një bluzë që i tregon shpinën dhe me një kapuç të kuq në kokë.

 Më e bukura vjen tek fotoja e dytë: 23-vjeçarja pozon me një këmishë të bardhë të zbërthyer që tregon gjoksin, ndërsa kokën e mbulon me një maskë të madhe.(topchannel,tupani)

rita-krishtlindje1

 
Leave a comment

Posted by on December 25, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: