RSS

Argjentinasi mbante nënën e mumifikuar në kuzhinë

10 Jan

489A4C55-80DD-4E02-9C59-DB5414C92F7D_w308_r1_cx21_cy27_cw66Policia në Buenos Aires është duke hetuar një pronë që gjendet në një paralagje të këtij qyteti, pasi aty u gjet një burrë i vrarë, dhe kufoma pjesërisht e mumifikuar e nënës së tij, shkruajnë sot mediet braziliane.

Forcat e rendit kanë zbuluar trupin e 58 vjeçarit në kuzhinë, kurse trupi i nënës së tij ishte ulur në një karrige, lajmëron agjencia e lajmeve DyN.

Viktima femër ishte e mbështjellë me një batanije, kurse trupi i saj kishte nisur të dekompozohej me kalimin e kohës, thuhet në raportin e policisë që kanë cituar mediet lokale.

Ishin fqinjët ata që kishin lajmëruar autoritetet pasi kishin dëgjuar kundërmimin që vinte nga banesa e viktimës.

Vlerësimet e policisë janë se viktima mashkull ka vdekur para një muaji, kurse nëna e tij besohet se ka vdekur para një dekade.(rel,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 10, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: