RSS

Foshnja e pushtuar nga Djalli (HIT VIDEO)

16 Jan

babydjalliNjë karrocë fëmije e braktisur në rrugët e Nju Jorkut, brenda së cilës ndodhet një foshnje…i pushtuar nga Djalli.

Ideja e një grupi xhirimi kamerash të fshehta tmerroi kalimtarët e rastit, që kurjozë dhe me dhembshuri i afroheshin karrocës për të ndihmuar foshnjen, por…

Realizimi është bërë duke përdorur teknologjinë. Disa pajisje robotike ndihmon kontrollin në distancë të karrocës dhe në momentin e duhur ngritjen e “foshnjes së pushtuar nga djalli”…që në të vërtetë ishte thjesht një kukull.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 16, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: