RSS

Lori Hoxha fituese e “Dancing with the stars”

21 Jan

Lori Hoxha fituese e “Dancing with the stars”Lori Hoxha është fituesja e “Dancing with the stars”, edicioni i katërt si rezultat i përmbledhjes së pikëve të jurisë dhe votave të publikut. Lori Hoxha ka triumfuar kështu në garën me katër personazhet e tjerë VIP të mbetur në spektakël, të cilët sollën në ketë mbrëmje plot emocione, të transmetuar live në ekranin e Vizion Plus.
Lori Hoxha behet fituesja jo vetëm e trofeut të katërt të spektaklit të vetëm të kërcimit në televizionet shqiptare, por merr edhe çmimin e madh, një apartament luksoz dhurate e kompanisë Edial Al. Puntata finale e “Dancing with the stars”, një maratone emocionesh ka sjellë surpriza, batuta dhe kërcime të gjinive të ndryshme.
Yjet e kanë nisur mbrëmjen me samba dhe e kane mbyllur atë me nga tre kërcimet e tyre më të mira, një garë kjo e ngushte mes dy finalisteve të mbetura, Flaka Krelanit dhe Lori Hoxhes. “Dancing with the stars Albania”, një prodhim me patentë origjinale nga gjigandi BBC, shpalli kështu fituesin, por spektakli do të vijë përsëri edhe të hënën që vjen, ne një puntate speciale, “Post Dancing”.(tring,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 21, 2014 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: