RSS

Exclusive:Rita Ora New single “I Will Never Let You Down” (Vjen se shpejti)

30 Jan

Pas nje pauze te gjate Rita Ora kthehet ne muzik ,ajo sote heret ne mengjes ka qenë në BBC Radio 1 per te konfirmuar për projektet e saj të ardhshme, . Rita Ora konfirmoi se singli  i ri do të dalë se shpejti në Britani të Madhe  kjo kenge eshte ne bashkpunim me  dashurin e saj aktual, producentin skocez dhe DJ Calvin Harris ,Kenga titullohet ”I Will Never Let You Down”
Kenga 
është përshkruar si një nga më të mirat që ajo  ka bërë deri më tani.
Ajo gjithashtu ka zbuluar se ne
albumin e saj të ardhshëm të dytë ,  ka bashkëpunuar edhe me Macklemore & Ryan Lewis , duke shtuar se ka edhe shumë surpriza në këtë album “/TupaniImage

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 30, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: