RSS

Meshkujt urrejnë blerjet, ja prova

04 Feb

pazariNëse do të kryhej një sondazh, shumica dërrmuese e meshkujve do të pohonin se sa shumë i urrejnë blerjet, por nëse ndokush ka ende dyshime mbi këtë rezultat, më poshtë provat. 

Fotografitë janë të postuara të gjitha në një llogari në rrjetin social Instagram “Shopping with their Ladies” (Pazar me partneret e tyre). Profili ka më shumë se 50 mijë ndjekës tashmë dhe misioni vazhdon; kapjen në momentet më të dobëta të meshkujve teksa bashkëshortet apo të dashurat e tyre bëjnë blerjet.

pazari1

pazari5

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 4, 2014 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: