RSS

Bieber hashash në avion, pilotët me maska oksigjeni

06 Feb

bieberJustin Bieber dhe stafi i tij konsumuan një sasi të tillë hashashi gjatë një fluturimi nga Kanadaja në Nju Xhersi, sa që pilotët u detyruan të vendosnin maskën e oksigjenit, informoi të mërkurën “Daily Mail”. 

Një burim i përshkruajti gazetës se si pasojë e abuzimit me substancën, një “shtëllungë tymi” u krijua në bordin e avionit privat të marrë me qera nga 19-vjeçari dhe si rrjedhojë pilotët u detyruan të mbanin maskat.

Jo vetëm kaq por Bieber dhe babai i tij Jeremy, abuzuan me fjalë dhe me gjeste stuardesën e vetme në bord dhe vajza gjeti shpëtim vetëm duke u mbyllur në kabinën e pilotëve.

bieber1

Incidenti ndodhi në fundjavë, kur këngëtari po udhëtonte për në Nju Xhersi nga Kanadaja, në mënyrë që të ishte i pranishëm në finalen e SuperBowlit. / Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 6, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: