RSS

Irina, reklama më e mirë për Soçin

06 Feb

irina1Irina Shayk u shndërrua në reklamën më të mirë për Lojrat Olimpike Dimërorë që do të mbahen në atdheun e saj. 

Supermodelja postoi një foto provokuese, në të cilën shfaqet e veshur me një kapele bejsbolli ku lexohej “Rusi” dhe ku mbulonte gjinjtë me dy dorashka me mbishkrimin “Sochi 2014”.

28-vjeçarja, e cila formon çift me Cristiano Ronaldon që prej vitit 2010, e ka dëshmuar besnikërinë e saj ndaj Rusisë në një numër të ndryshëm formash.

Në faqen e saj në “Twitter”, modelja ka postuar vazhdimisht statuse dhe artikuj në mbështetje të Soçit, ndërsa ka shprehur në mënyrë të përsëritur besimin se Rusia do të jetë në gjendje që të organizojë lojra të shkëlqyera.(topchannel/tupani)

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 6, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: