RSS

Lady Gaga: Vuajta shumë nga depresioni

07 Feb

gaga-bazaar

Lady Gaga ka folur hapur për problemet e saj me depresionin në një intervistë për revistën ‘Harper’s Bazaar’. Këngëtarja e famshme amerikane ka pranuar se në fund të vitit 2013 i dukej sikur do të vdiste. 

“Vuajta shumë nga depresioni në fund të vitit të kaluar. Nuk ndjeja as rrahjet e zemrës. Isha e zemëruar, cinike dhe e trishtuar. Nuk doja më të luftoja për veten time, nuk doja më të luftoja ndaj atyre që më gënjenin”, tha 27-vjeçarja.

Kthesa ndodhi më 31 dhjetor, kur ajo u zgjua duke qarë, por këtë herë u pa në pasqyrë dhe vendosi të ndryshonte situatën në të cilën ndodhej.

“I thashë vetes që atë pak energji pozitive që më kishte mbetur duhet ta shumëfishoja dhe këtë duhet ta bëja për veten time, për muzikën time, për familjen dhe fansat”, kujton Lady Gaga./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 7, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: