RSS

Miley Cyrus, në shtrat me dy meshkuj

07 Feb

miley-krevatMiley Cyrus vazhdon të kapërcejë kufijtë me fotot nëpër revista apo ato që bën vetë dhe që më pas i poston në rrjetet sociale. 

Kësaj radhe këngëtarja e re ka ndarë me fansat një foto ku shihet e shtrirë në shtrat mes dy meshkujve. Pamja bardhë e zi tregon Cyrus-in me flokë të gjata bjonde dhe me gjoksin e djathtë të ekspozuar.

Dy meshkujt janë fotografët Mert Alas dhe Marcus Piggot, të cilët i kanë bërë setin fotografik për revistën ‘W’.

Miley Cyrus e ka postuar foton në Twitter duke mbuluar gjoksin me një yll rozë.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 7, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: