RSS

JLo xhiron himnin e Botërorit

12 Feb

lopez-kengaJennifer Lopez ka nisur xhirimet e videoklipit të himnit zyrtar të Kupës së Botës “Brazil 2014” në Fort Lauderdale, ditën e martë. Kënga titullohet We Are One (Ola Ola). 

44-vjeçarja ishte veshur me shumë ngjyra për të përçuar ndjenjën e karnevaleve të Brazilit dhe në sheshxhirim dukej se po ia kalonte shumë mirë.

Muajin e kaluar u bë e ditur se Jennifer Lopez do të këndojë këtë këngë së bashku me Pitbull dhe këngëtaren braziliane Claudia Leitte gjatë ceremonisë së hapjes së Botërorit, më 12 qershor të këtij viti.


lopez-kenga2 lopez-kenga4 lopez-kenga6

lopez-kenga1

 

 
Leave a comment

Posted by on February 12, 2014 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: