RSS

Jennifer Lopez “flirton” në jaht

13 Feb

lopez-meshkujtJennifer Lopez vazhdon të jetë në një formë të admirueshme edhe pse vitet kalojnë. 

Këngëtarja 44-vjeçare ishte të mërkurën në Florida për vazhdimin e xhirimeve të videoklipit të këngës ‘We Are One’ dhe tregoi sërish se pse është një nga femrat më të pëlqyera në industrinë e spektaklit.

lopez-meshkujt1

Bukuroshja latine është fotografuar në një jaht luksoz duke marrë poza provokuese pranë disa meshkujve gjysmë të zhveshur.

lopez-meshkujt2 lopez-meshkujt3 lopez-meshkujt4 lopez-meshkujt5

Në xhirime ishte edhe partneri aktual i JLo-së, Casper Smart, i cili nuk dukej dhe aq i kënaqur nga spektakli që po shikonte./ Top Channel/Tupani

 

 

 
Leave a comment

Posted by on February 13, 2014 in News

 

Tags: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: