RSS

Dhurata e Jay Z. për Shën Valentin

14 Feb

jayzJay Z zgjodhi një byzylyk të thjeshtë, të paktën për buxhetin e tij, për t’i kujtuar Beyonces dashurinë që ndien për të në këtë Shën Valentin. 

Reperi 44-vjeçar, sipas asaj që raportuan mediat amerikane, zgjodhi një byzylyk të përbërë nga ari dhe argjendi për bashkëshorten e tij.

Ndonëse me një vlerë prej 2 390 dollarësh, byzylyku mund të mbetet tepër i shtrenjtë për shumë prej nesh, për një njeri me pasurinë e Jay Z. kjo dhuratë mund të konsiderohet më shumë si diçka simbolike, e njëkohësisht fine.

Beyonce Tacori

Në marrëdhënien midis Jay Z. dhe Beyonce, dhuratat janë një gjë e zakonshme, siç u vërtetua në pushimet e kaluara rishtaz në Republikën Domenikane, ku të dy shkëmbyen surpriza të shumta midis tyre. / Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 14, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: