RSS

Koopertina më e nxehtë ndonjëherë

14 Feb

modeletËshtë koopertina më e shumëpritur e vitit dhe “Sport Illustrated” nuk zhgënjeu përsëri. 

Për të festuar 50-vjetorin e themelimit, revista e mirënjohur vendosi që të publikojë në numrin e Shkurtit një kooperinë ku vendosen tre prej yjeve më të mëdha të modës dhe njëkohësisht tre prej femrave më tërheqëse të botës, supermodelet Nina Agdal, Lily Aldridge dhe Chrissy Teigen.

modele1

Të vendosura me shpinë, koopertina duket se është fokusuar në fundshpinën e vajzave dhe linjat e tyre të mrekullueshme.

Ky publik vjen ndërsa Nina Agdal sapo konfirmoi ndarjen e saj nga këngëtari Max George i grupit “The Wanted”.

Sipas zërave të revistave rozë, bukuroshnja daneze ka nisur tashmë një lidhje me hollivudianin Leonardo di Caprio.

model4

Ndërkohë, 28-vjeçarja Aldridge vazhdon e lumtur martesën e saj me këngëtarin e grupit “Kings of Leon”, Caleb Followill, ashtu si Teigen, e martuar me këngëtarin “R & B”, John Legend. / Top Channel/Tupani

 

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 14, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: