RSS

Katy Perry rikthehet beqare

27 Feb

kate1-2602Katy Perry dhe John Mayer janë ndarë, raportuan të mërkurën mediat rozë. 

Sipas burimeve të sigurta, këngëtarja 29-vjeçare vendosi që të mbyllte lidhjen me muzikantin 36-vjeçar gjatë ditëve të fundit.

Për momentin, nuk janë publikuar të dhëna për arsyet që mund të kenë rikthyer Perry sërish në beqari.

Megjithatë, “TMZ” raportoi se këto dyshime konfirmohen edhe nga mungesa e dyshimtë e Mayer në turin e fundit të Katy në Londër dhe Milano.

Që prej ditës së premte, Meyer mbetet në banesën e tij në Los Anxhelos.

Megjithatë, do të duhet pak kohë për të mësuar nëse këtë herë, Perry dhe Mayer janë ndarë përfundimisht, pasi që prej njohjes së tyre në 2012-n, çifti ka qenë protagonist i disa zënkave që kanë sjellë ndarje të përkohshme.

Një prej këngëtarëve më të suksesshme në skenë, jeta sentimentale e Perry nuk ka qenë edhe aq e lehtë, që prej divorcit me ish-bashkëshortin Russell Brand në Dhjetor 2011. / Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 27, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: