RSS

Fejohet “Fatmagyl”

28 Feb

showbiz-fatmaFatmagyl i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me rok yllin turk Kenan Dogulu.

Aktorja e famshme turke Beren Saat apo e njohur tek ne si Fatmagyl në serialin me të njëjtin emër dhe rock ylli Kenan Dogulu të cilët janë në lidhje prej më shumë se dy viteve janë fejuar, ata të dy kanë shkëmbyer edhe unazat e fejesës.

Pas përfundimit të serialit të fundit në të cilin aktron Beren, ka vendosur që të ndryshojë statusin dhe të bëhet e fejuara e Kenan Dogulu.

Atë natë çifti ka vendosur që të organizojë dhe një mbrëmje me miqtë duke e festuar fejesën. Në atë lokal ata janë argëtuar deri në orët e hershme të mëngjesit pa prani të mediave.(almakos,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 28, 2014 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: