RSS

Miliarderi 81-vjeçar: Kardashian e mërzitshme

28 Feb

miliarder1Një miliarder i moshuar pagoi 500 mijë dollarë për të pasur si shoqëruese Kim Kardashian në një ballo të famshme të përvitshme që mbahet në Vjenë. 

Megjithatë, 81-vjeçari Richar Lugner nuk do t’ia rekomandonte të njëjtën përvojë askujt tjetër.

Ai e konsideroi 33-vjeçaren “si të mërzitshme” dhe një partnere “aspak të këndshme, ndërsa asnjëherë nuk respektoi programin që kishim përcaktuar për ballon”.

miliarderi8

Vetë Kardashian nuk ka komentuar ende mbi këtë ngjarje, por një burim tha për portalin amerikan “TMZ” se Kim ishte frikësuar prej miliarderit, i cili kishte shfaqur sjellje agresive dhe që kërkonte një “kontakt të tepruar trupor” me të.

miliarderi3

Balloja duket se do të jetë një eksperiencë për t’u harruar jo vetëm për Lugner, por edhe për Kardashian, e cila e mbylli mbrëmjen në mënyrë të parakohshme, në dukje për shkak të ofendimeve raciste të marra për bashkëshortin e saj Kanye West. (tch,tupani)

miliarderi5

miliarderi6

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 28, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: