RSS

Rita Ora, “casual” në Nju Jork

28 Feb

rita-ny

Ajo mund të jetë një nga yjet më “hot” të muzikës, por Rita Ora ishte e vendosur të ruante thjeshtësinë kur u shfaq të mërkurën në Nju Jork.

Këngëtarja bjonde u spikat në lagjen moderne Tribeka dhe dukej se tërësisht e ambjentuar në qytetin e madh.
rit1
Për shkak të temperaturave të acarta, Rita kishte hequr dorë nga veshjet ekstravagante dhe ishte më “casual” se kurrë.

Ajo la hotelin e shoqëruar nga një miku i saj, e veshur bardhezi, me rroba të rehatshme por edhe tërheqëse. Ajo mbante pantallona të zeza, një triko të bardhë të mbuluar nga një xhup pa mëngë me të njëjtën ngjyrë, si dhe një shall të zi.
rit2
Rita kishte bërë një makiazh të lehtë, ndërkohë që nuk kishte hequr dorë nga syzet e errëta. Ndërsa në këmbë mbante një palë atlete të thjeshta ngjyrë jeshile./Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 28, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: