RSS

Schiffer: Sheiku tentoi “të më blinte”

28 Feb

claudiaSupermodelet janë me siguri të mësuara nga marrja e ofertave të vazhdueshme prej meshkujve dhe vështirësia e tyre qëndron vetëm në përzgjedhjen e propozimeve më të përshtatshme. 

Megjithatë, shumë nga këto propozime në të vërtetë fshehin vetëm synime të ulta, të cilat Claudia Schiffer, një prej supermodeleve më të famshme të viteve 1990-2000 ka ditur t’i japë përgjigjen e duhur.

claudia1

Në një intervistë për një revistë rozë, modelja gjermane kujtoi ofertën e “padenjë” që i mbërriti nga një Princ Arab.

claudia2

”Oferta më e çuditshme ka qenë ajo e një sheiku arab. Ai më pyeti nëse mund të më punësonte për një darkë intime për një milionë paund, por unë refuzova. Një tjetër supermodele pranoi. Në jetë nuk janë gjithçka paratë. Unë dua të jem në gjendje të eci në rrugë dhe të ndihem krenare për atë që jam dhe kam bërë”, deklaroi Schiffer.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 28, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: