RSS

Beyonce, mahnitëse në Londër

06 Mar

bey3-0503Beyonce Knowles ka “zbarkuar” në Europë, ku do të jetë e angazhuar në turin e saj që do të ndalojë në disa prej qyteteve kryesore të kontinentit. 

Kryeqyteti britanik, Londra, pati fatin që të shihte i pari nga pranë këngëtaren 32-vjeçare, e cila u shfaq në skenë e veshur me çizme të gjata firmato dhe një veshje tepër sexy, në të cilën binte në sy dekolteja e dukshme.

Megjithatë, për të gjithë ata londinezë që humbën shansin për ta parë Beyonce në premierën e saj, do të kenë mundësinë ta ndjekin në vijim të javës, pasi këngëtarja planifikon të zhvillojë gjashtë koncerte në shtatë ditë në Londër, përpara se të zhvendoset në turin e saj në Dublin, Irlandë. (tch,tupani)

bey1-0503

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 6, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: