RSS

Khloe Kardashian blen shtëpinë e Justin Bieber

07 Mar

kardashian bieberKhloe Kardashian ka blerë shtëpinë e Justin Bieberit. Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” ka blerë shtëpinë e Bieberit në Kaliforni, e cila gjendet në komunitetin e mbyllur “The Oaks” në Calabasas, raporton “Us Weekly”.

Ky veprim vjen pasi Kardashian ia shiti shtëpinë të cilën e ndante me ish-bashkëshortin e saj Lamar Odom, yllit të “Big Bang Theory”, Kaley Cuoco dhe bashkëshortit të saj, Ryan Sweeting.

Të porsamartuarit blenë pronën në fjalë janarin e këtij viti për një çmim prej 5.49 milionë dollarë, por ende nuk janë zhvendosur në të.

Gjësendet e Odom dhe Kardashian ende ishin në shtëpi kur ajo u plaçkit të hënën e kësaj jave (më 3 mars), me ç’rast çifti humbi bizhuteri të çmueshme.(koha,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 7, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: