RSS

Bebe Rexha :New Single “Can’t Stop Drinking About You” (Vjen se shpejti)

17 Mar

Bleta Rexha  e njohur si Bebe Rexha , është një  këngëtare  – kompozitore  /amerikano /shqiptare
Bebe Rexha ka konfirmuar debut  solo singlin “Can’t Stop Drinking About You”  Pra singli  parë zyrtar nga kjo karrierë e re solo quhet  “Can’t Stop Drinking About You”  . Kënga është planifikuar per  të dalë në shitëje  dixhitale këtë javë , këngëtarja është duke punuar ne debut studio  albumin e saj te shum -pritur  qe do do te lansohet ket vit , deri tani ajo ka hyrë tashmë në studio me prodhues të tilla si :David Guetta dhe ,Frequency  ,Ndër muzikantët e tjera qe jan duke e mbështetur Rexha  në albumin e saj jan : Fraser T. Smith  , Billy Steinberg , Leona Lewis, Paris Hilton,   Chris Braide , Jennifer Hudson, & Sia Furler./TupaniImage

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 17, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: