RSS

Dita ideale e mashkullit: 4 orë dashuri dhe 3 orë punë

18 Mar

sexboxMeshkujt do të donin të kalonin 4 orë duke bërë dashuri dhe 3 orë duke punuar për ta konsideruar si ideale një ditë të tyren. 

Ky është rezultati i një sondazhi të realizuar në Britaninë e Madhe dhe të publikuar nga ‘Daily Mail’.

Më saktësisht, meshkujt do e ndanin kështu ditën e tyre nëse do të kishin mundësi: 4 orë e 19 minuta dashuri, 3 orë e 36 minuta punë, 3 orë e 22 minuta për miqtë, 2 orë e 38 minuta për të ngrënë e për të pirë. Pjesa që mbetet, gjumë./ Top Channel/Tupani

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 18, 2014 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: