RSS

E dashura e Mick Jaggerit është varur

20 Mar

L’Wren Scott mick jaggerStilistja amerikane e modës, L’Wren Scott, ka kryer vetëvrasje, duke u varur, kanë bërë të ditur autoritetet në Nju Jork.

Shkaku i vdekjes është bërë publik nga Zyra e mjekësisë ligjore, pasi trupi i Scottit është gjetur të hënën i vdekur në apartamentin e saj.

Policia ka thënë se nuk ka gjetur asnjë shënim nga Scott.

Kjo e fundit ka qenë e dashura e këngëtarit të bendit britanik Rolling Stones, Mick Jagger.

Jagger ka thënë se nuk arrin të kuptojë se si “e dashura dhe shoqja e tij më e mirë ka përfunduar jetën e saj në këtë mënyrë tragjike”.

Jagger dhe Scott kanë qenë në lidhje për më shumë se një dekadë.(rel,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on March 20, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: