RSS

Gwyneth Paltrow i jep fund martesës 10-vjeçare me Chris Martin të grupit Coldplay

26 Mar

Gwyneth Paltrow, Chris Martin

Aktorja Gwyneth Paltrow është ndarë nga bashkëshorti i saj Chris Martin pas 10 vitesh martesë. Fituesja e çmimit Oscar e bëri publik lajmin sot duke shkruar: “Me trishtim të madh kemi vendosur të ndahemi.” 

Aktorja 41-vjeçare dhe këngëtari 37-vjeçar i grupit Coldplay kanë dy fëmijë së bashku dhe sipas tyre kanë kaluar më shumë se një vit duke u përpjekur të shpëtojnë martesën.

Siç ndodh zakonisht në raste të tilla, çifti vazhdon të ndjejë një dashuri të madhe për njëri-tjetrin, por është më mirë të vazhdojnë të ndarë jetën.

“Kemi arritur në përfundimin se ishte më e mirë ndarja edhe pse vazhdojmë ta duam shumë njëri-tjetrin. Vazhdojmë të jemi një familje dhe tani jemi edhe më të afërt”, shkruajnë ata.

Letra e postuar në faqen goop.com përfundon me nënshkrimin: “Me dashuri, Gwyneth dhe Chris.”/ Top Channel/Tupani

 
Leave a comment

Posted by on March 26, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: