RSS

Rita Ora a ka fjetur me Jay Z,A drogohet,a eshte spanjolle ,kur do te del albumi ne shitje…

24 Apr

rita ora interview
Ne intervisten me te fundit ne The Breakfast Club Rita Ora flet per filmin 50 SHADES OF GREY,Albumin qe do ta lansoj se shpejti ne SHBA(e ka bere te ditur edhe muajin shtator),per jeten private, per lidhjen e saj me Rob Kardashian,per thashethemet se ka fjetur me Jay Z,a drogohet…,te gjitha keto e shume e shume provokime te tjera nga me te ndryshmet do ti degjoni ne intervisten e meposhtme njofton D.E.
por si gjithnje as kete here nuk harron te permend me krenari preardhjen e saj shqiptare,dhe te flet per Kosoven,nderkohe qe gazetari nuk kishte degjuar kurre per shqiptaret,shikone dhe degjone intervisten ne tersi.

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on April 24, 2014 in News

 

Tags: , , ,

One response to “Rita Ora a ka fjetur me Jay Z,A drogohet,a eshte spanjolle ,kur do te del albumi ne shitje…

  1. best rated ceiling fans

    April 27, 2014 at 11:57 pm

    What’s up, I check your new stuff regularly. Your story-telling style is witty, keep up the good
    work!

     

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: