RSS

Aktorja Jodie Foster martohet me të dashurën e saj

25 Apr

Aktorja Jodie Foster martohet me të dashurën e saj

Jodie Foster është martuar me të dashurën e saj Alexandra Hedison në një ceremoni sekrete. 

Sipas ‘Daily Mirror’, çifti ka ndërruar unazat fundjavën e kaluar dhe nuk është bërë i ditur asnjë detaj nga ceremonia.

Aktorja kishte më pak se një vit e lidhur me të dashurën e saj të re, e cila ka qenë e lidhur më parë me Ellen DeGeneres.(tch,tupani)

 

 
Leave a comment

Posted by on April 25, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: