RSS

Tiranë, shkatërrohet baza e prostitucionit

25 Apr

policia2412Policia e Tiranës ka shkatërruar një bazë prostitucioni dhe ka vënë në pranga 3 persona, ndërsa dy të tjerë po ndiqen në gjendje të lirë. 


“Rreth orës 17:15 u arrestuan në flagrancë Agron Koçit, 40 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë, i dënuar më parë për mbajtje e lëndëve narkotike, Liljana Aliko, 24 vjeçe, lindur dhe banuese në Delvinë dhe Oltion Mehmeti, 28 vjeç, lindur në Skrapar dhe banues në Durrës. Ndërkaq, ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë, ndaj Hekuran B., 56 vjeç, lindur në Vlorë dhe banues në Tiranë, pronar i hotelit dhe Nazmije V., 47 vjeç, lindur në Dibër dhe banuese në Tiranë, menaxhere e hotelit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Pas arrestimit dosja me materialet në ngarkim të tyre ju referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprat penale të “shfrytëzimit për prostitucion” dhe “prostitucion”. / Top Channel/Tupani

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on April 25, 2014 in News

 

Tags: ,

One response to “Tiranë, shkatërrohet baza e prostitucionit

 1. lutron radiora 2

  April 28, 2014 at 3:10 am

  Hello, I think your website might be having browser compatibility issues.
  When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in
  Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!

  Other then that, terrific blog!

   

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: