RSS

Genta Ismajli , Ardian Bujupi dhe dj DaLool së shpejti me hitin e Veres “FEEL”

08 May

10334288_10152443309593578_5324777663635405514_n
Kënga më re me titull “Feel” për Genta Ismajlin në bashkëpunim me Ardian Bujupin e kompozuar nga dj Dalool pritet të publikohet në fund të javes së ardhshme,kështu ka deklaruar dj Dalool ekskluzivishtë në një intervistë për emisionin “Duki dhe Ju”në  Radio Dukagjini.

Xhirimet e klipit janë duke u bërë nga Entermedia këto ditë në qendra të ndryshme të Kosovës:Gjilan,Prizren,… ,me fansa dhe xhirime Live.

Kënga është e stilit Dance me elemente Etno  dhe në baze të vlersimeve të autorit të  emisionit pritet të jetë një ndër hitet më të mëdha, jo vetëm të kësaj vere, por edhe të këtij viti.

Remixet e kënges priten të publikohen pas dy javësh me verzione për klube, në stilin e muzikes progressive house,ka bërë të ditur DaLool ndër të tjera në këtë intervistë.


1173702_10152444502278578_1189992372883557689_n

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 8, 2014 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: