RSS

Kengetaret nga Holanda me klip duke perjetuar orgazem(Video)

09 May

ooooo
Grupi nga Holanda i EDM Muzikes ADAM, i perbere nga 5 femra kane zgjedhur formen me ndryshe per te promovuar muziken e tyre.
Ato kanë xhiruar klipin duke interpretuar kengen e tyre me te re”Go To Go”,duke perdorur “Vibratorin” gjate tere kohes dhe perjetuar orgazem.
Shikone rezultatin

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 9, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: