RSS

Beyonce dhe Jay Z thyejnë heshtjen

16 May

Jay-Z, BeyonceBeyonce, Jay Z dhe Solange kanë dalë të enjten me një deklaratë të përbashkët për të sqaruar incidentin që ndodhi në ashensorin e Standard Hotel në New York.

“Pas publikimit të videos së ngjarjes që ndodhi të hënën më 5 maj ka patur shumë spekulime. Jay dhe Solange kanë marrë përgjegjësistë mbi atë se çfarë ndodhi”, thuhet në deklaratë.

Sipas njoftimit, dy kunetërit janë shprehur të vetëdijshëm për efektin që sjellja e tyre private ka pasur në publik dhe i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit. “Ne po vazhdojmë përpara si një familje e bashkuar”, vijon deklarata.

“Zërat se Solange ka qenë e dehur apo që ka shfaqur sjellje të parregullta gjatë mbrëmjës janë të rreme. Në fund të fundit, çdo familje ka probleme dhe ne nuk jemi ndryshe”, shprehen bashkëshortët.

“Ne e duam shumë njëri-tjetrin sepse jemi një familje. Vendosëm që ta hedhim pas këtë ngjarje dhe shpresojmë që edhe të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë”, përfundon deklarata e Beyonce dhe Jay Z.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 16, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: