RSS

Macja shpëton 4-vjeçarin e sulmuar nga qeni(Video)

16 May

macjaqeniThonë që qeni është miku më i mirë i njeriut, por në këtë rast jo…në këtë rast macja heroinë e ka marrë këtë rol.

Një 4-vjeçar u sulmua dinakërisht në oborrin e shtëpisë së tij nga qeni i komshiut. E gjithë skena është filmuar nga kamerat. 4-vjeçari ishte duke luajtur, kur papritur qeni afrohet nga pas dhe e kafshon në njërën këmbë. Në një moment, vogëlushi rrëzohet përtokë…dhe pikërisht këtu mbërrin ndërhyrja e maces që tremb qenin.

Vogëlushi shpëtoi paq me disa plagë në këmbën e majtë që i shkaktuan disa qepje, ndërsa nga hetimet u mësua se qeni kishte dalë aksidentalisht jashtë gardhit rrethues. Autoritetet në Kaliforni janë duke shqyrtuar mundësinë e asgjësimit të tij.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 16, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: