RSS

Ndodh edhe kështu ditën e dasmës

05 Jun

Ndodh edhe kështu ditën e dasmësCeremonia e martesës, një ndër ditët më të rëndësishme të jetës që nuk harrohet kurrë, ndodh që të mos shkojë gjithmonë ashtu siç duhet.

Çifti Dan dhe Jackie Anderson kishin zgjedhur ta celebronin dashurinë e tyre në një lumë nëpërmjet një piste që vendosej brenda ujit. Sipër kësaj piste qëndronin nusja, dhëndri dhe shoqëruesit e çiftit me veshjen ceremoniale.

Sipër pistës që ndodhej mbi lumë ishin rreshtuar 22 burra dhe gra që ishin gati për shkrepjen e fotos. Por jo! Për shkak të peshës, pista është shembur dhe të gjithë kanë përfunduar në ujë duke përfshirë edhe çiftin. (tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 5, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: