RSS

Leonora fiton Videofestin, çmimin ia dedikon babait (Foto – Video)

13 Jun

Leonora fiton Videofestin,Këngëtarja Leonora Jakupi ka rrëmbyer çmimin kryesorë në Videofest, më këngë “Vajza e Kojshis”.

Çmimin kryesor e dha kryetarja e komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila.

Fituesja e këtij çmimi Leonora Jakupi u shpreh shumë e kënaqur duke shtuar se ka punuar shumë në këtë këngë.

“Jam shumë e lumtur për faktin i kam kushtuar shumë rëndësi kësaj këngë dhe klipit, dhe këtë çmim ja dedikoj babit tim edhe pse ai nuk është në mesin tonë”, tha Jakupi.(zeri/tupani)

 
Leave a comment

Posted by on June 13, 2014 in News

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: