RSS

Tuna ft Getoar Selimi – Krejt Vet (Video)

16 Jun

tunaSi çdo verë ku këngëtarët përkujdesen për hite dhe për bashkëpunime, të njëjtën gjë e ka bërë edhe Tuna së bashku me Getin.

Që të dy së fundmi kanë lansuar këngën “Krejt vet”, mirëpo se kur do të bëhet videoklipi i kësaj kënge ende nuk dihet.

Ju ftojmë ta dëgjoni këngën më të re të këtij bashkëpunimi. /Zëri/

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 16, 2014 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: