RSS

Edhe për Lady Gaga skandali ka një kufi(Video)

20 Jun

ladygagaAjo njihet për skandalet e njëpasnjëshme, për daljet e sjelljet e tepruara në skenë dhe jashtë saj, por edhe për të skandali paska një kufi.

Lady Gaga ka tërhequr nga interneti videon e performimit të saj në skenë me rreperin R.Kelly dhe e gjitha për të shmangur skandalin. Gjatë kërcimit 28-vjeçarja dhe rreperi simulojnë një akt seksual nën tingujt e këngës “Do What You Want” (Bëj çfarë të duash)

“Page Six” ishte e para që njoftoi këtë vendim të këngëtares 28-vjeçare, megjithatë ky vendim është marrë tepër vonë, sepse në internet kanë mbetur akoma pjesëza të performancës tepër provokuese të Lady Gaga me R.Kelly.(tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 20, 2014 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: