RSS

Eliza Dushku i jep fund lidhjes 5 vjeçare me 44-vjeçarin

25 Jun

elizaaAta ishin një nga çiftet më solide në Hollivudit, por të martën E! News ka bërë të ditur se aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku është ndarë nga ish-ylli i basketbollit, Rick Fox.

Ndarja duket se ka ardhur pasi 33-vjeçarja vendosi të kthehej në qytetin e saj të Bostonit, ndërsa partneri i saj, 44 vjeçar, dëshironte të qëndronte në Los Angeles.

Më parë Eliza ishte shprehur se kishte humbur familjen dhe qytetin e saj duke qëndruar në Los Angeles, megjithatë shkaqet e vërteta të ndarjes janë ende të paqarta.

Ish-basketbollisti, Rick Fox më parë ka qenë i martuar me aktoren e famshme Vanessa Williams me të cilën ka edhe një vajzë. (tch,tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on June 25, 2014 in News

 

Tags: ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: