RSS

Rita Ora konfirmon bashkëpunim me JAY Z në albumin e saj të ri!

31 Jul

Albumi i shumë-pritur i dytë nga Rita Ora është pothuajse gati ,Ylli esht gati për të sjellë muzikë të re për të kënaqur të gjithë fansat e saj.Albumi i ri, thuhet që do të quhet “O”, është planifikuar per të dalë në nëntor me anë të Roc Nation.
Rita Ora se fundmi ka zbuluar se ka bashkëpunuar edhe me Bossin e saj JAY Z-in gjatë nje interviste ,Njoftimi i saj vjen shtatë vjet pasi JAY Z ka bashkëpunuar me kengetaren Rihanna ne singlin ‘Umbrella’, dhe gjashtë vjet pasi ai e ka prezantuar  Riten, me të cilin  e  ka nënshkruar kontraten per labelin e tij ‘Roc Nation’ rita-ora-jay-z-beyonce-ftr

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 31, 2014 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: